Calendario de actuacións de xuño (II)

0
219

Publicamos unha segunda listaxe de actuacións para este mes de xuño. Desta volta van os calendarios de PANORAMA, COSTA OESTE, LOS SATÉLITES e PHILADELPHIA.

A orquestra PANORAMA segue a ser a formación con máis datas por mes, con 23 actuacións.

PANORAMA (23)

DÍA 1 – PITIN-CALVOR-SARRIA-LUGO

DÍA 5 – LEIRA-ORDES-A CORUÑA (CON MARBELLA LIGHTS SHOW)

DÍA 6 – TRASMONTE-OROSO

DÍA 7 – BARRANTES-RIBADUMIA-PONTEVEDRA (CON PHILADELPHIA)

DÍA 8 – BURELA-LUGO (CON PHILADELPHIA)

DÍA 11 – ABELLÁ-FRADES-A CORUÑA

DÍA 12 – CABRUI-MESÍA-A CORUÑA

DÍA 13 – A BACARIZA-RIANXO-A CORUÑA

DÍA 14 – SEIXÁN-CABALEIROS-TORDOIA-A CORUÑA

DÍA 15 – PAIOSACO-A LARACHA-A CORUÑA

16 – SAN ADRIÁN DE COBRES-VILABOA-PONTEVEDRA (CON SINTONÍA DE VIGO)

DÍA 17 TOBA-CEE-A CORUÑA (CON LA OCA)

DÍA 19 – FOLGOSO-ABEGONDO-A CORUÑA

DÍA 20 – VILLAQUILAMBRE – CASTILLA Y LEÓN

DÍA 21 – BASTAVALES-BRIÓN- A CORUÑA

DÍA 23 – A ESTRADA-PONTEVEDRA (CON OLYMPUS)

DÍA 24 – COVAS-VIVEIRO-LUGO (CON ORQUESTA PONTEVEDRA)

DÍA 25 – POIO – PONTEVEDRA (CON XENTE NOVA)

DÍA 26 – SARRIA-LUGO (CON CHARLESTON BIG BAND)

DÍA 27 – TRIABA-CASTRO DE REI-LUGO (CON VERSALLES)

DÍA 28 – VILLALONGA-SANXENXO (CON GRUPO OCÉANO)

DÍA 29 – MESÓN DO VENTO-ORDES-A CORUÑA

DÍA 30 SAN PEDRO DE SARANDÓN-VEDRA-A CORUÑA (CON LA OCA)

COSTA OESTE (13)

FECHA LUGAR ALTERNANDO CON
DÍA 5 OUZANDE, A ESTRADA, PONTEVEDRA
DÍA 6 CACHEIRAS, TEO, A CORUÑA
DÍA 7 PARADA DE OUTEIRO, OURENSE
DÍA 12 PEDROUZO,ARCA, O PINO, A CORUÑA NUEVA GENERACIÓN
DÍA 13 DEXO, OLEIROS, A CORUÑA VERSALLES
DÍA 19 SAN PELAYO, VALDEPEÑAS, ASTURIAS JERUSALÉN
DÍA 20 QUEIXAS, CERCEDA, A CORUÑA
DÍA 23 COVAS, VIVEIRO, LUGO
DÍA 24 SARRIA,LUGO MARBELLA
DÍA 25 TOURO, A CORUÑA PANAMÁ
DÍA 26 POIO, PONTEVEDRA SINTONÍA DE VIGO
DÍA 27 CARBALLO ORQUESTRA TV

LOS SATÉLITES (11)

DÍA 1- ERBECEDO-CORISTANCO-A CORUÑA

DÍA 6 – A ILLANA-CRTIS-A CORUÑA

DÍA 8 – LOSEIRO-SARRRIA-LUGO

DÍA 12 – CUÍÑA-OZA DOS RÍOS-A CORUÑA

DÍA 13 – A BARQUEIRA-CERDIDO-A CORUÑA

DÍA 19 PUERTO DE VEGA-NAVIA-ASTURIAS

DÍA 20 – RODEIRO-OZA DOS RÍOS-A CORUÑA

DÍA 23 – A TORRE-CALDAS DE REIS-PONTEVEDRA

DÍA 24 – A LAXE-O VALADOURO-LUGO

DÍA 25 – SAN XOÁN DE CAMBA-RODEIRO-PONTEVEDRA

DÍA 26 – SAN XOÁN DE CARBALLO-A CORUÑA

PHILADELPHIA (9)

DÍA 7 – BARRANTES-RIBADUMIA-PONTEVEDRA (CON PANORAMA)

DÍA 8 – BURELA – LUGO (CON PANORAMA)

DÍA 12 – BARBANTES-CENLLE-OURENSE

DÍA 13 – PARADA-PIÑOR-OURENSE

DÍA 14 – SF NOVA EXÁGONO-LUGO

DÍA 19 – PERDECANAI-BARRO-PONTEVEDRA (CON CHARLESTON BIG BAND)

DÍA 20 – TORRE DE HÉRCULES-A CORUÑA

DÍA 25 – A ESTRADA-PONTEVEDRA (CON GALILEA)

DÍA 27 – SARRIA-LUGO

Sen comentarios

Deixa unha resposta


*