Calendario de actuacións de xuño (I)

0
335

Publicamos as datas dalgunhas das orquestras galegas para este mes de xuño: PARÍS DE NOIA, SUAVECITO ORQUESTA, CHARLESTON BIG BAND, GRUPO D’MODA e LOS PRÍNCIPES.

Posiblemente o número de verbenas se verá incrementado con máis actuacións. Estes son só os calendarios provisionais.

PARÍS DE NOIA (15)

01/06/2009 – Maravillas-Cartelle-Ourense

05/06/2009 – GALA MAIS DE 50 ANOS DE FESTA-BARRANTES

06/06/2009 – Guillar-Rodeiro-Pontevedra (CON TRIUNFO)

07/06/2009 – Burela-Lugo (CON OLYMPUS)

12/06/2009 – O Paraíso-Ordes-A Coruña (CON CICLÓN)

13/06/2009 – Pedrouzo-Arca-O Pino (CON SINTONÍA DE VIGO)

15/06/2009 – Vilar de Sarria-Sarria-Lugo (CON ORQUESTRA TV)

19/06/2009 – Casares-Cerdido-A Coruña

20/06/2009 – Xerdiz-Ourol-Lugo (CON DÚO SIMILAR)

23/06/2009 – Guitiriz-Lugo

24/06/2009 – San Xoán do Campo-Lugo

25/06/2009 – Calo-Teo-A Coruña (CON ALKAR)

26/06/2009 – Mesón Do Vento-Ordes-A Coruña

27/06/2009 – Francelos-Ribadavia-Ourense (CON ATENAS)

28/06/2009 – A Estrada-Pontevedra

SUAVECITO ORQUESTA (14)

DIA 6 O CASTRO-MOS-PONTEVEDRA
DIA 7 AIDO-CORNES-ROIS-A CORUÑA
DIA 12 MUROS DE NALÓN-ASTURIAS
DIA 13 A COCA REDONDELA-PONTEVEDRA
DIA 14 BARRIO DE SAN ANTONIO- MONFORTE DE LEMOS
DIA 19 ARTES-RIBEIRA-A CORUÑA
DIA 20 SOMOZA-A ESTRADA-PONTEVEDRA
DIA 21 SALA QUEEN-MOS-PONTEVEDRA
DIA 23 PLAZA MAYOR-LEON
DIA 24 LA MILLA DEL RÍO-LEÓN
DIA 25 CABEIRO-REDONDELA-PONTEVEDRA
DIA 26 A SENRA-CERVO-LUGO
DIA 27 GALLEGOS DEL RÍO-ZAMORA
DIA 28 CAMPAÑO-PONTEVEDRA

CHARLESTON BIG BAND (12)

DÍA LUGAR POBLACIÓN PROVINCIA ALTERNANDO CON:
1
2 LIRA CARNOTA A CORUÑA SOLOS
3
4
5 GUILLAR RODEIRO PONTEVEDRA
6 O PAZO RIANXO A CORUÑA NOCHE DE ESTRELLAS
7 BAILE PRIVADO BAILE PRIVADO
8
9
10
11
12 XESTEIRA GOMESENDE OURENSE
13 MOS MOS PONTEVEDRA MIRAMAR
14 VILAR DE SARRIA SARRIA LUGO GRAN PARADA
15
16
17
18
19 FESTA DO VIÑO -PERDECANAI BARRO PONTEVEDRA PHILADELPHIA
20 COBAS – AMES BERTAMIRÁNS A CORUÑA SOLOS
21
22
23
24 POIO POIO PONTEVEDRA TAMBO
25
26 SARRIA SARRIA LUGO PANORAMA
27 FESTA DA XUVENTUDE
(PRAIA FLUVIAL DE VILARELLO)
VALGA PONTEVEDRA
28
29
30

GRUPO D’MODA (10)

DÍA 5  Presno-Castropol-Oviedo

DÍA 6 Mato San Martin-Taboada-Lugo (CON PASSARELA)

DÍA 7 Aido-Cornes-Rois-A Coruña (CON SUAVECITO ORQUESTA)

DÍA 12 Castroverde-Castroverde-Lugo

DÍA 13 Allariz-Ourense

DÍA 14 Pontecarreira-Frades-A Coruña

DÍA 19  Campo da Feira-Ordes-A Coruña

DÍA 20 Pantiñobre-Arzúa-A Coruña (CON LEDICIA)

DÍA 27 San Juan de Moldes-Castropol- Asturias

DÍA 29 Santa Irene-Arca-O Pino-A Coruña (CON ARMONÍA SHOW)

LOS PRÍNCIPES (9)

Día 1 Torrelobaton Tarde
Día 5 A Cachada-Arteixo-A Coruña Tarde
Día 6 Cereo-Coristanco-A Coruña
Día 7 O Rañal-Arteixo-A Coruña Vermouth
Día 16 A Piña-Carballo-A Coruña Vermouth
Día 20 Bazar-Sta. Comba-A Coruña Vermouth
Día 24 San Xoán de Segovia-O Corgo-Lugo Vermouth
Día 27 Covite-Abadín-Lugo Vermouth
Día 28 Santa Balla-Vilalba-Lugo Vermouth

Sen comentarios

Deixa unha resposta


*