Calendario de actuacións para o mes de xuño (IV)

0
236

Publicamos un último bloque con máis datas das orquestras galegas para o mes de xuño: GRAN PARADA, ABANICO e SINTONÍA DE VIGO.

GRAN PARADA (17)

DIA 1: MOSENDE. PORRIÑO. PONTEVEDRA. CON SINTONIA DE VIGO
DIA 5: O PAZO. RIANXO. CORUÑA. CON OLYMPUS
DIA 6: VILADESUSO. OIA. PONTEVEDRA. CON SUAVECITO
DIA 7: TROANS. CUNTIS. PONTEVEDRA. CON PANAMÁ
DIA 12: CONDES. FRIOL. LUGO.
DIA 13: CASTIÑEIRIÑO. SANTIAGO. CORUÑA. CON CHASTON
DIA 14: VILAR DE SARRIA. SARRIA. CON CHARLESTON B.B
DIA 19: ADRIAN DE COBRES. VILABOA. CON TELEVISIÓN NORDÉS
DIA 20: PERDECANAI. BARRO. PONTEVEDRA. CON OLYMPUS
DIA 21: SIXTO. LALÍN. PONTEVEDRA
DIA 22: SAN JORGE. SALCEDA CASELAS. CON MIRAMAR
DIA 23: CARBALLO. CORUÑA.
DIA 26: ALXAN. SALVATERRA. PONTEVEDRA. CON PANAMÁ
DIA 27: RANDUFE. TUI. PONTEVEDRA. CON SALSA ROSA
DIA 28: SARRIA. LUGO.
DIA 29: VILLALONGA. SANXENXO. PONTEVEDRA. CON ORQUESTA PONTEVEDRA
DIA 30: SANTO PAYO. CAMPAÑO. PONTEVEDRA.

ABANICO (9)

6 – SÁBADO – CORBELLE- PASTORIZA (LUGO) alternando con OLYMPUS
13 – SÁBADO – FONTIÑAS – SANTIAGO (A CORUÑA) alternando con NUEVA GENERACIÓN
14 – DOMINGO – PUEBLA DE BROLLÓN (LUGO)
15 – LUNS – SALVATERRA (PONTEVEDRA) alternando con NUEVA GENERACIÓN
20 – SÁBADO – CASTROMAIOR – PORTOMARÍN (LUGO) alternando con LA BÁMBOLA
21 – DOMINGO – SAN JORGE – SALCEDA DE CASELAS (PONTEVEDRA) alternando con NUEVA GENERACIÓN
24 – MÉRCORES – GUITIRIZ (LUGO) alternando con SINTONÍA DE VIGO
26 – VENRES – CALO – TEO (A CORUÑA) alternando con VENECIA
27 – SÁBADO – DEHESAS – PONFERRADA (LEÓN)

SINTONÍA DE VIGO (16)

Mes de Junio / Xuño

16 S. Adrián de Cobres – Vilaboa – Pontevedra

1 Mosende – Porriño – Pontevedra

17

2

18

3

19 Villaronte – Foz – Lugo

4

20 Cordeiro – Valga – Pontecesures – Pontevedra

5

21 Eiré – Ferreira de Pantón – Lugo

6 Román – Villalba – Lugo

22

7 Aquapark – Cerceda – A Coruña

23 Bº. Pescadores – Mogor – Marín

8

24 Guitiriz – Lugo

9

25 Sarria – Lugo

10

26 Poio – Pontevedra

11

27 Murás – Lugo

12 Castiñeiriño – Santiago – A Coruña

28

13 Pedrouzo – Arca – O Pino – A Coruña

29 Serra de Outes – A Coruña

14

30 Agolada – Pontevedra

15

31

Sen comentarios

Deixa unha resposta


*