Calendario de actuacións de xuño (III)

0
248

Publicamos máis datas das orquestras galegas para o mes de xuño. Aquí está calendario de tres grandes: OLYMPUS, VERSALLES e FOLIADA.

OLYMPUS (16)

FECHAS

LUGAR

ACTUAMOS CON…

HORARIO
LUNES 01
UXES – ARTEIXO – A CORUÑA
SOLOS
23:00
VIERNES 05
O PAZO – RIANXO – A CORUÑA
GRAN PARADA
22:30
SABADO 06
CORBELLE – PASTORIZA – LUGO
ABANICO
23:00
DOMINGO 07
BURELA – LUGO
PARIS DE NOIA
22:30
VIERNES 12
VIZOÑO – ABEGONDO – A CORUÑA
“LA BIG NIGHT”
CINEMA
23:00
SABADO 13
BARBANTES – CENLLE – OURENSE
SOLOS

DOMINGO 14

OS ANXELES – BRION – A CORUÑA

SOLOS

LUNES 15
PONTEAREAS – PÒNTEVEDRA

SOLOS

VIERNES 19
XERDIZ – OUROL – LUGO
PANAMA
23:00
SABADO 20
PERDECANAY – BARRO – PONTEVEDRA
GRAN PARADA
22:30

MARTES 23

A ESTRADA – PONTEVEDRA

PANORAMA

MIERCOLES 24

CALO – TEO – A CORUÑA

MAGOS

23:00
JUEVES 25
GUITIRIZ – LUGO
ALIANZA
23:00
VIERNES 26
PREGUNTOÑO – ARZUA – A CORUÑA
MARBELLA

SABADO 27

LABRADA – ABADIN – LUGO

LA OCA

23:00
DOMINGO 28
CARBALLO – A CORUÑA
SOLOS

VERSALLES (12)

JUNIO ’09 LUGAR PROVINCIA HORA ALTERNA CON
Lunes 1 Rial Val do Dubra A CORUÑA 22:00-03:00
Viernes 5 Cabanas – Abegondo A CORUÑA 22:30 Jerusalen
Sábado 6 Loentia – Castro de Rey LUGO 23:00-05:00 Venecia
Jueves 11 Plaza do Castiñeiro LUGO 20:30
Sábado 13 Dexo – Oleiros A CORUÑA 22:30-04:30 Costa Oeste
Domingo 14 Paiosaco – Laracha A CORUÑA NOCHE
Sábado 20 Villarente – Abadin LUGO NOCHE Marbella
Martes 23 Esmelle – Ferrol A CORUÑA 22:00
Miércoles 24 Touro A CORUÑA 22:00
Jueves 25 San Juan de Villanueva – Miño A CORUÑA NOCHE
Viernes 26 Crendes – Abegondo A CORUÑA 22:30
Sábado 27 Triaba – Castro de Rei LUGO 23:00 Panorama

FOLIADA (10)

DÍA 5 – MONTEAGUDO-ARTEIXO

DÍA 6 – PARADA DE RIBEIRA-XINZO DE LIMIA

DÍA 12 – GUILLÁN-VILAGARCÍA DE AROUSA

DÍA 13 – ALBÁN-COLES

DÍA 14 – ESPASANTE-ORTIGUEIRA

DÍA 19 – FREIXEIRO-NARÓN

DÍA 20 – SAN ADRIÁN DE COBRES-VILABOA

DÍA 21 –  PENDENTE DATOS

DÍA 27 – VILLASECA LACIANA-VILLABLINO

DÍA 28 – PENDENTE DATOS

Sen comentarios

Deixa unha resposta


*