Primeiras festas de 2010

0
288

Novo ano e nova temporada. A maioría das orquestras comezan a temporada de inverno caracterizada polas verbenas, bailes e actuacións en salas de festas e restaurantes aínda que tamén pode haber algunha verbena de campo. Ofrecemos as datas dalgunhas orquestras e grupos que actuarán en xaneiro por diversos lugares de Galicia e comunidades veciñas.

GRUPO CHASTON

6 O BUSTO – SANTA COMBA- A CORUÑA
9 TARAS -SERRA DE OUTES- A CORUÑA
————————————————————————

17 DISCOTECA OGMIOS – CARIÑO – A CORUÑA

————————————————————————

22 BIRD’S CLUB – PONTEDEUME – A CORUÑA
23 BIRD’S CLUB – PONTEDEUME – A CORUÑA
24 CENTRO SOCIAL DE CAMBRE – A CORUÑA

————————————————————————

28 DOBLE R A CORUÑA
29 CAFÉ PICAS – ARES – A CORUÑA
30 CAFÉ PICAS – ARES- A CORUÑA
31 SOCIEDAD CASTRO – NARÓN – A CORUÑA

GRUPO NARANJA

dia 1 Discoteca Chamán – Tomiño – Pontevedra
dia 5 C. Cultural de Zamáns – Vigo – Pontevedra
dia 22 S.Vicente de trasmaño – Redondela – Pontevedra
dia 23 Taboexa-As neves – Pontevedra
30 y 31 Discoteca Chamán – Tomiño – Pontevedra

GRUPO SAMBA

1 – MERCANTIL CALDAS
2 – S.F. CHANTECLAIR
5 – PONFERRADA
6 – ARNOIS – A ESTRADA
7 – BASTAVALES – BRION – CORUÑA
9 – SEAIA – MALPICA – CORUÑA
16 – D.F. LA LUNA
22 –  PEDRAFIGUEIRA – CARNOTA – CORUÑA
23 – OUBIÑA – CAMBADOS
30 – RUA – CERVO – LUGO

ORQUESTRA ABANICO

2 S.F.TEA – PONTEAREAS
3 S.F. CHANTECLAIR
5 C.CULTURAL DE MOURENTE – PONTEVEDRA
6 S.F. LA LUNA – PONTEVEDRA
9 CARREIRAS – PONTECESURES – PONTEVEDRA
10 S.F. LA REINA
16 S.F. RIOMAR – PLAYA SAMIL – VIGO
23 ESTAS – TOMIÑO – PONTEVEDRA
30 RÚA – CERVO – LUGO
31 BUDIÑO – PORRIÑO – PONTEVEDRA

ORQUESTRA ACHÉ

02 – SF DONA DANA

06 – SF CHANTECLAIR

15 – SF O MEDULIO – NARÓN – A CORUÑA

16 – BRONLLO – O PINO – VALGA

23 – MULTIUSOS DE XOVE – XOVE – LUGO

30 – SF EXÁGONO – LUGO

ORQUESTRA CHARLESTON BIG BAND
Día 1: S.F DON PEDRO – A CAÑIZA – PONTEVEDRA

Día 2: S.F LA FLOR DE MONTOUTO – ABEGONDO – A CORUÑA

Día 5: S.F ROSALAR – RIBADEO – LUGO

Día 10: S.F RIOMAR – PRAIA DE SAMIL – VIGO – A CORUÑA

Día 16: A MODIA – VILARIÑO – CAMBADOS – PONTEVEDRA (Alternando con Gran Parada)

Día 22: RODEIRO – PONTEVEDRA (Alternando con Cinema)

Día 23: CERPONZÓNS – PONTEVEDRA (Alternando con Philadelphia)

Día 30: BUDIÑO – PONTEVEDRA (Alternando con Marbella)

ORQUESTRA COSTA OESTE

02 – Riomar – Praia de Samil – Vigo – Pontevedra

03 SF La Reina – Mos – Pontevedra

05 Centro Cultural Becerreira – Cabral – Vigo – Pontevedra

06 SF Hexágono – Lugo con ORQUESTRA SINTONÍA DE VIGO

15 SF Rosalar – Ribadeo – Lugo

16 – Arra – Portonovo – Sanxenxo – Pontevedra

17 SF Zeus – Pontedeume – A Coruña

22 Carres – Cesuras – A Coruña

30 SF INK – Freixeiro – Narón – A Coruña

31 SF Mami – A Manchica – Ourense

ORQUESTRA GRAN PARADA

DIA 01: LICEO DE NOIA. NOIA. 23:00 HORAS
DIA 02: MULTIUSOS DE XOVE. XOVE. 23:00 HORAS
DIA 05: C. MOURENTE. PONTEVEDRA. 23:00 ABANICO
DIA 09: SALA DE FIESTAS INK. NARON. 22:00 HORAS
DIA 10: SALA ELITE. PONTECALDELAS. 19:30 HORAS
DIA 15: SALA MULUDIO. NARON. 23:00 HORAS
DIA 16: MODIA. CAMBADOS. 22:00. CHARLESTON B.B.
DIA 17: MACENDO. OURENSE. 22:00 HORAS
DIA 22: PARDERUBIAS. SALCEDA. 22:00 HORAS
DIA 23: RESTAURANTE PARAGUAS. 23:30 HORAS
DIA 24: SALA DE FIESTAS LA LUNA. 19:00 HORAS
DIA 29: RUA. CERVO. LUGO. 23:00. ATENAS
DIA 30: SALA DE FIESTAS TEA. PONTEAREAS. 23:00
DIA 31: SALA DE FIESTAS LA REINA. 19:00 HORAS

ORQUESTRA JERUSALÉN

Dia Lugar Empieza Termina Estamos con:
2 PABELLON DE PONTE DO PORTO CORUÑA FOLIADA
3 SF LA LUNA PONTEVEDRA
5 SF CHANTECLAIR
6 COAXE CATOIRA`PONTEVEDRA PARIS
10 SF ZEUS PONTEDEUME
15 ARRA PORTONOVO
16 SF INK NARON CORUÑA
24 SF RIOMAR SAMIL VIGO

ORQUESTRA MARBELLA

S.F. LA LUNA     01/01/2010     Pontevedra

S.F.JOSFER-MESON DO VENTO     02/01/2010     A Coruña

ROCA-GUITIRIZ     05/01/2010     Lugo

S.F.ELITE-PONTECALDELAS     06/01/2010     Pontevedra

S.F.CALVIÑO-CABALEIROS-TORDOIA     08/01/2010     A Coruña

S.F. DOMJUL-TUI     09/01/2010     Pontevedra

S.F.EXAGONO     10/01/2010     Lugo

CACHEIRO-PONTESAMPAIO     15/01/2010     Pontevedra

MIRON-PONTECALDELAS     16/01/2010     Pontevedra

S.F. DON PEDRO- A CAÑIZA     17/01/2010     Pontevedra

RABADE     22/01/2010     Lugo

CARRES-CESURAS     23/01/2010     A Coruña

S.VICENTE DE CERPONZONS     24/01/2010     Pontevedra

S.F. DONA DANA – TOURO     29/01/2010     A Coruña

BUDIÑO-PORRIÑO     30/01/2010     Pontevedra

ORQUESTRA MONTES

Día 6: Club de Campo – Ferrol (A Coruña)
Día 7: local social Loiba-Ortigueira (A Coruña)
Día 16:multiusos de Xove (Lugo)
Día 31: Rúa-Cervo (Lugo)

ORQUESTRA OLYMPUS

FECHAS

LUGAR

ACTUAMOS CON…

HORARIO
SABADO 02

SALA DE FIESTAS INK – NARON – A CORUÑA

SOLOS

23:30

DOMINGO 03

SALA DE FIESTAS ZEUS – PONTEDEUME – A CORUÑA

SOLOS

20:00
MARTES 05

SALA DE FIESTAS MAMI – A MANCHICA – OURENSE

SOLOS

2:00

MIERCOLES 06
SALA DE FIESTAS MAMI – A MANCHICA – OURENSE
SOLOS
19:15

VIERNES 08

SEAIA – MALPICA – A CORUÑA

TRIUNFO
23:00

SABADO 09

SALA DE FIESTAS CHANTECLAIR – VALGA – PONTEVEDRA

SOLOS


VIERNES 15

DISCOTECA PAZOS – LARACHA – A CORUÑA

SOLOS

23:30
SABADO 16

SALA DE FIESTAS JOSFER – MESON DO VENTO

SOLOS

00:00
VIERNES 22
ARMEA – COIROS – A CORUÑA

SOLOS

23:00
SABADO 23
RODEIRO – PONTEVEDRA
PARIS DE NOIA
23:00
DOMINGO 24
SALA DE FIESTAS LA REINA – SANGUIÑEDA – MOS
SOLOS
19:00

VIERNES 29

SALA DE FIESTAS DONADANA – TOURO – A CORUÑA

MARBELLA

00:00
SABADO 30
DISCOTECA RIOMAR – (Playa Samil) – VIGO

SOLOS

DOMINGO 31
SALA DE FIESTAS EXAGONO – LUGO
PARIS DE NOIA
20:00

ORQUESTRA PARÍS DE NOIA

01/01/2010 – S.F. Chanteclair – Valga – Pnte Cesures (Pontevedra)
02/01/2010 – S.F Rosalar – Ribadeo (Lugo)
03/01/2010 – S.F DonPedro – A Cañiza – (Pontevedra).
05/01/2010 – Multiusos de Xove – Xove (Lugo)
06/01/2010 – Coaxe – Catoira (Pontevedra)

La fiesta empieza a las 8 de la tarde. Alternamos con la Orquesta Jerusalen.

08/01/2010 – PUB EL MOLINO – RIBADEO
09/01/2010 – SEAIA – MALPICA – ( A CORUÑA)

Alternamos con el grupo Samba.

15/01/2010 – S.F. SOCO – VIMIANZO (A Coruña)
16/01/2010 – SANCOBAD – VILLALBA (LUGO)

Alternamos con la orquesta Versalles.

22/01/2010 – San Vicente – Vimianzo (A Coruña)
23/01/2010 – RODEIRO – (PONTEVEDRA)

Alternamos con la orquesta Olympus y la fiesta empieza alrededor de las 10.

29/01/2010 – S.F. ESTILO – OVIEDO
30/01/2010 – S.F. DONA-DANA
31/01/2010 – S.F. HEXAGONO – LUGO

Alternamos con la orquesta Olympus.

ORQUESTRA PHILADELPHIA

Dia Lugar Empieza Termina Estamos con:
6 S.F. Zeus-Pontedeume 19:15
9 Restaurante O Paraugas-Carral
16 S.F. NovaExagono-Lugo
23 Cerponzons-Pontevedra 21:00 03:00 Charleston
30 S.F. Josfer-Meson do Vento 00:30
31 S.F. La Luna-Pontevedra 19:15

ORQUESTRA PONTEVEDRA

FECHA

LUGAR

ACTUAMOS CON

HORARIO

VIERNES 8

FESTIVAL SINDROME DE DOWN-PONTEVEDRA

VARIOS

20:30

SABADO 9

ROMAY-PORTAS-PONTEVEDRA

ALKAR

20:30

VIERNES 15

S.F. ESTILO-OVIEDO

SOLOS

23:00

SABADO 16

S.F. ESTILO-OVIEDO

SOLOS

23:00

SABADO 23

S.F. DOMJUL

SOLOS

23:00

DOMINGO24

S.F HEXAGONO-LUGO

SOLOS

19:00

Sen comentarios

Deixa unha resposta


*