Datas festeiras para as noites calorosas de xullo

0
271

Orquesta Olympus - 2010 - 0069 - Cordeiro (Valga)Ampliamos a galería de fotos da orquestra Olympus con tomas da festa de Cordeiro (Valga) /© festaafesta.tk

Ofrecemos unha pequena selección das datas festeiras para o mes de xullo. Varios datos deberiamos ter en conta: por unha banda, a crise económica fai que diminúan as festas; pola outra, algunhas festas si se celebrarán pero aínda están en proceso de organización polo que é de esperar que as orquestras aumenten as súas actuacións nos próximos días.

Aquí van, logo, propostas festeiras para as noites máis calorosas do mes de xullo, da man das nosas orquestras e grupos:

GRUPO D’CINE
11/07 Meiras – Valdoviño (A Coruña) Solo Matinal
17/07 O Vao- Vigo (Pontevedra) Noche
25/07 Lago – Valdoviño (A Coruña) Con Orquesta MIEL e NOVO ESTILO

GRUPO ILUSION
02: Laíño – Dodro – A Coruña alternando con LOS ESPAÑOLES y LOS TROVADORES
03: San Pedro – Flariz – Monterrei – Ourense Solos
04: Renza – Vilaxoan – Vilagarcía de Arousa – Pontevedra alternando con ORIENTE
10: Matalobos – A Estrada – Pontevedra
11: San Miguel – Vilela – Taboada – Lugo (Matinal y noche)
16: Castrelo do Val – Ourense
17: Ribadeo – Lugo
18: Loureiro – O Irixo – Ourense alternando con RITMO JOVEN
24: Cereixo – Vimianzo – A Coruña alternando con AMÉRICA SL
25: Santiago de Ribarteme – As Neves – Pontevedra alternando con JJ&SON
26: Arcos – Mazaricos – A Coruña (Matinal y noche)
31: Piñeiro – Xermade – Lugo alternando con COMPOSTELA

GRUPO NARANJA

Día 3 Loxo – Touro – A Coruña
Día 4 Baredo – Baiona – Pontevedra
Día 5 San Julian de Vega – Sarria – Lugo
Día 10 Freáns de Deva – Pontedeva – Ourense
Día 11 Noalla – Sanxenxo – Pontevedra
Día 16 Mondariz Balneario – Lugo
Día 17 Nespereira – Pazos de Borbén
Día 18 Santa Xusta – Moraña – Pontevedra
Día 24 Caboalles de Arriba – León
Día 25 Deixebre – Oroso – A Coruña
Día 26 Sello santiago – Lalín – Pontevedra
Día 30 Cambados – Pontevedra

GRUPO SAMBA

2 – PONTE DO PORTO – CAMARIÑAS – A CORUÑA
3 – CARIÑO – A CORUÑA
4 – LIEIRO – CERVO – LUGO
9 – PENXAMO – VIVEIRO – LUGO
10 – VILARRODÍS – ARTEIXO – CORUÑA
11 – CESPÓN – BOIRO – A CORUÑA
16 – A GUARDA – PONTEVEDRA
17 – PARADA – ORDES – A CORUÑA
18 – XACOBEO – DOZON – A CORUÑA
19 – ANXERIZ – TORDOIA – CORUÑA
20 – ILLA DE AROUSA – PONTEVEDRA
24 – MORAÑA – PONTEVEDRA
25 – SISAMO – CARBALLO – A CORUÑA
26 – CELEIRO – LUGO
31 – ERVIÑOU – VAL DO DUBRA – A CORUÑA

GRUPO TORNADO

03   Paradivas – Moraña (Pontevedra) con ALAMEDA

10   Santa Comba (A Coruña)

11   Lérez – Pontevedra (Pontevedra)

16   Carril – Vilagarcía de Arousa (Pontevedra) con D´TACÓN

19   Gomaríz – Leiro / Ribadavía (Ourense) con COSTA DORADA

24   Soto del Barco (Asturias)

26   Santa Ana – A Lama (Pontevedra)

30   O Vicedo (Lugo)

31   Carril – Vilagarcía de Arousa (Pontevedra)

ORQUESTRA ABANICO

3 DIMO-CATOIRA-PONTEVEDRA
5 RONFE-LANCARA-LUGO
10 CATOIRA-PONTEVEDRA
11 DOMAIO-MOAÑA-PONTEVEDRA
16 RIANXO-CORUÑA
17 PONTELLAS-PORRIÑO-PONTEVEDRA
18 FEANS-A CORUÑA
23 MORGADANS-GONDOMAR-PONTEVEDRA
24 MALVAS-TUI-PONTEVEDRA
25 GALEGOS-FRADES-A CORUÑA
26 BARBADELO-SARRIA-LUGO
31 GODONS-COVELO-PONTEVEDRA

ORQUESTRA COMPOSTELA
02-07- Bugadillo, Ames (A CORUÑA). Alterna VERANO AZUL
03-07- Romeán (LUGO)
04-07- Serantes, Laxe (A CORUÑA)
05-07- Boiro (A CORUÑA) Alterna SUPERFAMA
10-07- San Miguel de Pesegueiro, Tui (PONTEVEDRA) Alterna LOS SATÉLITES
11-07- Orbán, Vilamarín (PONTEVEDRA)
12-07- Gondomar (PONTEVEDRA) Alterna LOS SATÉLITES
16-07- San Cosme de Outeiro, Outes (A CORUÑA)
18-07- Dorrón, Sanxenxo (PONTEVEDRA)

ORQUESTRA COSTA OESTE
03/07/2010 NOCHE 11 GUNTIN-LUGO
04/07/2010 NOCHE 10 A 4 ALTERNA OLYMPUS COIA – VIGO – PONTEVEDRA
08/07/2010 NOCHE 11:30 A 5 ALTERNA LA OCA LIÑARES – AVION – OURENSE
10/07/2010 NOCHE M.P. 22:30 ALTERNA MADEIRA MESIA – A CORUÑA
11/07/2010 NOCHE 10 A 4 ALTERNA ABANICO DOMAIO – MOAÑA – PONTEVEDRA
12/07/2010 M.P. 10:30 N.11 A 5 ALTERNA GRAN PARADA O EIXO – SANTA LUCIA – SANTIAGO – A CORUÑA
15/07/2010 NOCHE 11 ALTERNA PHILADELPHIA CABO DE CRUZ – BOIRO – A CORUÑA
16/07/2010 NOCHE 10 A 4 ALTERNA TV NORDÉS O GROVE – PONTEVEDRA
17/07/2010 NOCHE 11 ALTERNA NEBRASKA TARAGOÑA – RIANXO – A CORUÑA
18/07/2010 NOCHE 10 ALTERNA FORMULA CAMARIÑAS – A CORUÑA
19/07/2010 NOCHE 11:30 ALTERNA ACHÉ TROBE – VEDRA – A CORUÑA
24/07/2010 NOCHE 11’30 A 3 PARADA DE AMOEIRO – AMOEIRO
26/07/2010 NOCHE 11 A 4 SANTIAGO DA VEIGA – SARRIA – LUGO
27/07/2010 NOCHE 11 A 5 ALTERNA MARBELLA JARRIO – COAÑA – ASTURIAS
29/07/2010 NOCHE 11 ALTERNA OCÉANO CACHEIRAS – TEO – A CORUÑA
30/07/2010 NOCHE 23 LORBÉ – OLEIROS – A CORUÑA
31/07/2010 NOCHE 11 ALTERNA LA BÁMBOLA FOLGOSO – SOBRADO – A CORUÑA

ORQUESTRA FOLIADA
02-Vi – Vila de Rei – Trasmirás (Ourense)
03-Sa – Dorneda – Oleiros (A Coruña)
04-Do – Logrosa – Negreira (A Coruña)
10-Sa — O Eixo (Sta Lucía) – Santiago (A Coruña)
11-Do – Carracedo – Caldas de Reis (Pontevedra)
16-Vi – Lañas – Arteixo (A Coruña)
17- Sa – Moaña (Pontevedra)
18-Do – Enfesta (Sionlla) – Santiago
19-Lu – Berdia – Santiago (A Coruña)
23-Vi – Pendente de confirmar
24-Sa – Cortegada de Baños – Cortegada (Ourense)
25-Do – As Pontes (A Coruña)
26-Lu – O Burgo – Culleredo (A Coruña)
30-Vi – Ortigueira (A Coruña)
31-Sa – Cortegada – Silleda (Pontevedra)
01-Do – Vilanova de Cerveira – Portugal
02-Lu – Pazos de Borbén (Pontevedra)

ORQUESTRA JERUSALÉN
03 PONTE ARNELAS PONTEVEDRA
04 SOÑAR LUGO
05 COIA VIGO CON PARIS DE NOIA
10 PENXAMO VIVEIRO LUGO Alterna un dúo
11 FREIXEIRO OUTES A CORUÑA
12 NESPEREIRA LUGO
16 GRADO ASTURIAS CON MANILA
17 ASPONTES A CORUÑA
18 ESTEIRO A CORUÑA
24 AS SOMOZAS A CORUÑA CON PHILADELPHIA
25 CELEIRO LUGO
26 PARADA OURENSE
31 CELA MOS PONTEVEDRA CON MONTES

ORQUESTRA LAMAS

02- Villaseca de Laciana, Villablino, Leon
03-Salgueiras, Sta Eulalia de Oscos, Asturias
04-Ferreiravella, Riotorto, Lugo
05-Piedras Blancas, Castrillón, Asturias
10-Ferreira, S.Sadurniño, A Coruña
16-Praia de Cesantes, Redondela, Pontevedra
17-Salceda de Caselas, Pontevedra
19-La Tenderina, Oviedo
21-Laxe, A Coruña
23-A Gándara, Narón, A Coruña

ORQUESTRA LEDICIA ESPECTÁCULO

02/07/2010 – FIGUEIRAS – MONDOÑEDO (LUGO) Alternando con Orquesta Principal, la fiesta comienza sobre las 22,00

03/07/2010 – XUNQUEIRA DE ESPADAÑEDO (OURENSE)

04/07/2010 – FIGUEIREDO SAN PEDRO – PADERNE DE ALLARIZ (OURENESE) La fiesta comienza sobre las 20,00

05/07/2010 – SOBRADO DO BISPO – BARBADAS (OURENSE) La Fiesta comienza, sobre las 21,00

10/07/2010 – VILARIÑO DE CONSO (OURENSE) Al ternando grupo D´Moda

11/07/2010 – PERLORA – CARREÑO (OVIEDO) La fiesta esta para las 22,00

12/07/2010 – LA CARRERA – EL BERRON – SIERO (OVIEDO) Alternando Orquesta Diamante, la fiesta esta para las 22,30 h.

16/07/2010 – PAZOS DE ARENTEIRA – BOBORAS (OURENSE) La fiesta esta para las 22,00

17/07/2010 – VILARIÑO – PEREIRO DE AGUIAR (OURENSE) La fiesta esta para las 22,15 h.

18/07/2010 – BORNEIRO – CABANA (A CORUÑA) Alternando orquesta Players, la fiesta esta para las 22,30 h.

19/07/2010 – PONTECARREIRA – FRADES (A CORUÑA) Alternando grupo D´Moda, la fiesta esta para las 22,30 h.

22/07/2010 – GRABACION PROGRAMA TELEVISION – VIGO

24/07/2010 – CERCEDO – PONTEVEDRA. Alternando orquesta Atlanta, la fiesta esta para las 22,30 h.

25/07/2010 – ALBARELLO – VERIN (OURENSE)

26/07/2010 – QUEIRUGA – PORTO DO SON (A CORUÑA) . Con el cantante Bustamente, la fiesta esta para las 22,00 h.

27/07/2010 – SANTIAGO DE REQUIAN – BETANZOS (A CORUÑA) Alternando con orquesta Philadelphia.

30/07/2010 – SAN ESTEVO – RODEIRO – AVION (OURENSE) La fiesta esta para las 00,00 h.

31/07/2010 – ALFOZ – LUGO. Alternando orquesta Juan Mallo.

ORQUESTRA LOS SATÉLITES
02/07/10 Serantes – Laxe (A Coruña)
03/07/10 Moscoso – Pazos de Borbén (Pontevedra)
04/07/10 Bugallido – Ames (Pontevedra)
07/07/10 Boiro (A Coruña)
09/07/10 Meirás – Valdoviño (A Coruña)
11/07/10 Pexegueiro – Tui (Pontevedra)
12/07/10 Gondomar (Pontevedra)
13/07/10 Golmar – Laracha (Pontevedra)
15/07/10 Muros (A Coruña)
16/07/10 Club del Mar (A Coruña)
17/07/10 S. Pedro da Mezquita – A Merca (Ourense)
19/07/10 Carracedo – Caldas de Reis (Pontevedra)
23/07/10 Paderne – Cesuras (A Coruña)
24/07/10 Ribadavia (Ourense)
25/07/10 Boal (Asturias)
26/07/10 Ameixenda – Cee (A Coruña)
27/07/10 Arteixo (A Coruña)
28/07/10 S. Pantaleón das Viñas – Paderne (A Coruña)
29/07/10 Velle (Ourense)
30/07/10 Coirós (A Coruña)
31/07/10 Amio – Santiago (A Coruña)

ORQUESTRA MARAZUL
11.- ROMARIZ – SOUTOMAIOR – PONTEVEDRA
16.- BAIONA – PONTEVEDRA
18.- A POBRA DO CARAMIÑAL – A CORUÑA
20.- BOUZAS – VIGO – PONTEVEDRA
22- CASTROFEITO con LOS CHUNGUITOS
23.- SAN CAMPIO DE LONXE – TOMIÑO – PONTEVEDRA
24.- COVELO – PONTEVEDRA
29.- CORGOMO – O BARCO DE VALDEORRAS – OURENSE
30.- FREAZA – PONTEVEDRA
31.- PEÑA DE FRANCIA – A CAÑIZA – OURENSE

ORQUESTRA MARBELLA
02/07/10 Cambas – Aranga (A Coruña)
03/07/10 Bens (A Coruña)
04/07/10 Baltar – Pontecaldelas (Pontevedra)
09/07/10 Xustans – Pontecaldelas (Pontevedra)
10/07/10 Soesto – Laxe (A Coruña)
11/07/10 Vilaboa – Culleredo (A Coruña)
12/07/10 Domaio – Moaña (Pontevedra)
15/07/10 Marín (Pontevedra)
16/07/10 Camariñas (A Coruña)
17/07/10 Areas – Tui (Pontevedra)
18/07/10 Ourol – Sarria (Lugo)
19/07/10 Bora (Pontevedra)
22/07/10 Illa de Arousa (Pontevedra)
23/07/10 Boebre – Pontedeume (A Coruña)
24/07/10 Carril – Villagarcia (A Coruña)
25/07/10 Calvos – Fornelos de Montes (Pontevedra)
26/07/10 Santa Ana – Pontecaldelas (Pontevedra)
27/07/10 Jarrio – Coaña (Asturias)
29/07/10 Duarria – Castro Rei (Lugo)
31/07/10 Lorbé – Oleiros (A Coruña)

ORQUESTRA MONTES
02 – 07 – 2010 Monasterio de Monfero
03 – 07 – 2010 Leiro Cervo Lugo alterna PARÍS DE NOIA
04 – 07 – 2010 Muimenta Cospeito Lugo
10 – 07 – 2010 Negreira Coruña alterna CABARET
11 – 07 – 2010 Baio Zas Coruña alterna PANORAMA
16 – 07 – 2010 Tapia de Casiariego Asturias alterna TEKILA
17 – 07 – 2010 Moaña Pontevedra alterna FOLIADA
18 – 07 – 2010 Callobre Miño
19 – 07 – 2010 Taboada Monfero
24 – 07 – 2010 Club de Campo Ferrol
25 – 07 – 2010 Somozas Coruña
30 – 07 – 2010 Ortigueira Coruña alterna FOLIADA
31 – 07 – 2010 Cela Mos Pontevedra alterna JERUSALÉN

ORQUESTRA OLYMPUS
01.-SANTA COMBA – A CORUÑA

02.-SAN CLEMENTE – ZAS – A CORUÑA

03.-LORDELO – PADRENDA – OURENSE

04.-BARRIO DE COIA – VIGO – PONTEVEDRA

08.-NEGREIRA – A CORUÑA

09.-MESÍA – A CORUÑ

10.-LAS CAMPAS – CASTROPOL – ASTURIAS

11.-LUINTRA – NOGUEIRA DE RAMUIN – OURENSE

12.-VILABOA – CULLEREDO – A CORUÑA

15.-LAÑAS – ARTEIXO – A CORUÑA

16.-MARÍN – PONTEVEDRA

17.-CAMARIÑAS – A CORUÑA

18.-AGUIÑO – RIBEIRA – A CORUÑA

19.-MAROÑAS – MAZARICOS – A CORUÑA

23.-AS SOMOZAS – A CORUÑA

24.-LOROÑO – ZAS – A CORUÑA

25.-CORTEGADA DE BAÑOS – OURENSE

27.-GARABÁS – MASIDE – OURENSE

30.-CACHEIRAS – TEO – A CORUÑA

31.-CABARCOS – BARREIROS – LUGO

ORQUESTRA PALLADIUM

orquesta-palladium-datas-xullo

ORQUESTRA PANORAMA
01/07/10 Soandres – A Laracha (A Coruña)

02/07/10 Muimenta – Cospeito (Lugo)

03/07/10 Soñar (Lugo)

04/07/10 Lieiro – Cervo (Lugo)

05/07/10 Oza dos Rios (A Coruña)

06/07/10 Coya – Vigo (Pontevedra)

08/07/10 Vilarrodís – Arteixo (A Coruña)

09/07/10 Mosteiro – Meis (Pontevedra)

10/07/10 Oseiro – Arteixo (A Coruña)

11/07/10 Baio – Zas (A Coruña)

12/07/10 Quembre – Carral (A Coruña)

13/07/10 Vilaboa – Culleredo (A Coruña)

14/07/10 Marín (Pontevedra)

15/07/10 O Grove (Pontevedra)

16/07/10 Parada – Ordes (A Coruña)

17/07/10 San Martiño – Foz (Lugo)

18/07/10 Teixeiro – Curtis (A Coruña)

19/07/10 Oural – Sarria (Lugo)

20/07/10 Pobra do Caramiñal (A Coruña)

21/07/10 Callobre – A Estrada (Pontevedra)

22/07/10 Illa de Arosa (Pontevedra)

23/07/10 Montouto – Abegondo (A Coruña)

24/07/10 Lovariñas – Crecente (Pontevedra)

25/07/10 Serra de Outes – Outes (A Coruña)

26/07/10 Calvos – Fornelos (Pontevedra)

27/07/10 O Burgo – Culleredo – A CORUÑA

28/07/10 Garabas – Maside (Ourense)

30/07/10 Folgoso – Sobrado (A Coruña)

31/07/10 Cabarcos – Barreiros (Lugo)

ORQUESTRA PARÍS DE NOIA
01/07/10 Santa – Comba (A Coruña)
02/07/10 Dimo – Catoira (Pontevedra)
03/07/10 Lieiro – Cervo (Lugo)
04/07/10 Presaras – Vilasantar (A Coruña)
05/07/10 Coia – Vigo (Pontevedra)
09/07/10 Negreira (A Coruña)
10/07/10 Luintra – Nogueira de Ramuin (Ourense)
11/07/10 A Silva – Cerdeda (A Coruña)
12/07/10 Ces – Lousame (A Coruña)
13/07/10 Cuns – coristanco (A Coruña)
15/07/10 O Grove (Pontevedra)
16/07/10 Parada – Ordes (A Coruña)
17/07/10 San Martiño – Foz (Lugo)
18/07/10 Foz (Lugo)
19/07/10 Oural – sarria (Lugo)
22/07/10 O Burgo – Culleredo (A Coruña)
23/07/10 As Somozas (A Coruña)
24/07/10 Moncelos – Abadin (Lugo)
25/07/10 Parada de Amoeiro (Ourense)
26/07/10 Adragonte – Paderne (A Coruña)
27/07/10 Mera – Oleiros (A Coruña)
29/07/10 Soandres – A Laracha (A Coruña)
30/07/10 Candas – Carreño (Asturias)
31/07/10 Cortegada – Silleda (Pontevedra)

ORQUESTRA PHILADELPHIA
02.- Dorneda – Oleiros (A Coruña)
03.- Cerdido (A Coruña) con ATENAS
05.- Tabeaio – Carral (A Coruña) con TRIUNFO
09.- Carnés – Vimianzo ( A Coruña)
10.- Fornelos – La Rivera – Salvaterra (Pontevedra)
11.- Senande – Villastose – Muxia (A Coruña)
12.- Laias – Cenlle (Ourense)
15.- Cabo de Cruz – Boiro (A Coruña) con COSTA OESTE
16.- Aguiño – Ribeira (A Coruña)
17.- Quintela de Leirado (Ourense)
18.- Brañas – Toques (A Coruña)
19.- As Pontes (A Coruña)
20.- Obre – Noia (A Coruña)
24.- As Somozas (A Coruña)
26.- Jarrio – Coaña (Asturias)
27.- Santiago de Requián – Betanzos (A Coruña)
29.- Ortigueira (A Coruña)
30.- A Rasa –Noia (A Coruña)
31.- Milladoiro – Ames (A Coruña)

ORQUESTRA PONTEVEDRA

DIA ——–ACTUACION ———————–HORARIO

3 ———-Barres-Castropol-Asturias ——–Noche 11

4 ———-Guntin-Lugo ————————Noche

9 ———-Mosteiro-Meis-Pontevedra ——-Noche 10 alt PANORAMA

10 ——–Domaio-Moaña-Pontevedra ——Noche 10 alt MIRAMAR

11 ——–Friol-Lugo —————————Noche alt TEKILA

16 ——–Moaña-Pontevedra —————Noche 10 alt PALLADIUM

17 ——–O Grove-Pontevedra ————-Noche 10 alt SÚPER COMBO

18 ——–A Xironda-Cualedro-Ourense —-Tarde 9 Noche 1

19 ——–Pontellas-Porriño-Pontevedra —-Noche 10 alt CHARLESTON BIG BAND

23 ——–Illa de Arousa-Pontevedra ——–Noche alt GRAN PARADA

24 ——–Goiriz-Vilalba ————————Noche alt TEKILA

25 ——–Guillade-Ponteareas ————–Noche 10.30 alt MIRAMAR

30 ——–Chapela-Vigo ———————-Noche 10 alt sintonia

31 ——–Cacheiras-Teo-Coruña ———–Noche alt Philadelphia

ORQUESTRA RITMO JOVEN
02.- Moscoso – Pazos de Borben – Redondela (Pontevedra)
03.- Cumbraos – Mesía (Coruña)
04.- Sabucedo (Pontevedra)
09.- Figueirido (Pontevedra)
10.- Meiza do Valdoviño (Coruña)
11.- A Laracha (Coruña)
16.-  Melide (Coruña)
17.- Arriondas (Asturias)
18).- O Irixo (Ourense)
23.- Ribadavia – San Cristobal
24.- Ourense (Fiestas del Puente)
25.- Ocupado
26.- Beade – Vigo (Pontevedra)
27.- Alama (Pontevedra)
28.- Ponte Arnelas (Pontevedra)
30.-  Velle (Ourense)
31.-  Couso – Gondomar (Pontevedra)

ORQUESTRA SUAVECITO

3- San Adrian de Cobres Vilaboa (Po)
4- Outeiro de Rei (Lu)
5- Collado Siero (Asturias)
10- Freanes Pontedeva (Ou)
12- Sotrondio-San Martin del rey Aurelio (Asturias)
16- Luanco-Gozon (Asturias)
17- Cesantes Redondela (Po)
24- Bembrive Vigo (Po)
25- Queiruga-Porto do Son (Co)
26- Guizan Mos (Po)
27- Sariego (Asturias)
28- Galdo Viveiro (Lu)
31- Seares-Castropol (Asturias)

ORQUESTRA  TREBOL
02 – Cumeiro,Vila de Cruces, Pontevedra con SOLARA
03 – Serantes, Laxe, A Coruña con AZALEA
04 – Castañeda, arzúa, A Coruña con EMBAJADORES
06 – Boiro, A Coruña con TROVADORES
09 – Pesegueiro, Tui, Pontevedra con CAPITOL
10 – Sabado – Sergude, Boqueixón, A Coruña
11 – Gondomar, Pontevedra con SUPERFAMA
12 – Baldrañes, Tui, Pontevedra con CAPITOL
15 – Teallo, Dodro, A Coruña con SUPERFAMA
17 – Beiro, Santa Eulalia, Ourense
18 – Vincios, Gondomar, Pontevedra
19 – Castro Dozón, Pontevedra con LOS ESPAÑOLES
24 – Miraz, Friol, Lugo
25 – Ameixenda, Cee, A Coruña
26 – Cereixo, Vimianzo, A Coruña
27 – Grabacion de Programa de Television
29 – Pontearnelas, Pontevedra con SOLARA
30 – Carantoña, Vimianzo, A Coruña
31 – Couso, Gondomar, Pontevedra con RITMO JOVEN

Sen comentarios

Deixa unha resposta


*