Ofrecemos unha pequena lista coas datas de actuación dalgunhas das orquestras e grupos galegos para o mes de abril. Iremos completando a lista nos próximos días segundo nos vaian chegando os calendarios de máis orquestras.
GRUPO NARANJA
Día 03 Mercurín – Ordes – A Coruña
Día 04 O Xubiño – Combarro – Pontevedra
Día 10 Discoteca Chamán – Tomiño – Pontevedra (noite)
Día 11 Discoteca Chamán – Tomiño – Pontevedra (tarde)
Día 18 Louredo – Mos – Pontevedra
ORQUESTRA ABANICO
2 | PENAS AGUDAS – XOVE – LUGO |
3 | TRABADELA – TRABADA – LUGO |
4 | S CIPRIAN – RIBARTEME – AS NEVES – PONTEVEDRA |
10 | TIRAN – MOAÑA – PONTEVEDRA |
11 | SF LA LUNA – PONTEVEDRA |
16 | PLAZA DE CASTELAO – RIANXO – A CORUÑA |
18 | SF LA REINA – PORRIÑO – PONTEVEDRA |
24 | LICEO DE NOIA – A CORUÑA |
25 | SF DON PEDRO – A CAÑIZA – PONTEVEDRA |
ORQUESTRA CHARLESTON BIG BAND
ORQUESTRA COSTA OESTE
ORQUESTRA GRAN PARADA
ORQUESTRA MANHATTAN
Día 01 Corbelle – Sarria – Lugo
Día 02 Barreiros – Lugo
Día 03 Muelas del Pan – Zamora
Día 05 Caamaño – Porto do Son – A Coruña
Día 10 Santa Eulalia de Gorgullos – Tordoia – A Coruña
Día 16 A Brea – Carballo – A Coruña
Día 17 Vilagarcía de Arousa – Pontevedra
Día 18 San Vicente de la Barquera – Santander
Día 24 Goa – Cospeito – Lugo
Día 25 Trabada – Lugo
ORQUESTRA MONTES
01: Sala de festas La Flor de Montouto – Abegondo – A Coruña
04: Feira do Queixo – Vilalba – Lugo (Sesión vermú ás 14:00 horas)
10: Casino de Cervás – Ares – A Coruña
17: Covas – Ferrol – A Coruña (Vermú e noite)
24: Festas de San Marcos – Noia – A Coruña (Noite, alternando coa orquestra SUAVECITO)
ORQUESTRA PANORAMA
01-04-2010: Fútbol Sala Burela – BURELA – LUGO
02-04-2010: El Gumio – ROZADAS – ASTURIAS 23:00 Con LA OCA
03-04-2010 FISTERRA – A CORUÑA 22:00 Con LA OCA
04-04-2010 Os Vilares – GUITIRIZ – LUGO 22:00 Con PHILADELPHIA
05-04-2010 Cortes – MONÇAO – PORTUGAL 23:00
06-04-2010 PADRÓN – A CORUÑA Con SINTONÍA DE VIGO
09-04-2010 Raris – TEO – A CORUÑA 22:30 Con CICLÓN
10-04-2010 GRADO – ASTURIAS
11-04-2010 Vilaselán – RIBADEO – LUGO 22:00 Con COSTA OESTE
15-04-2010 VALGA – PONTEVEDRA 22:00 Con PHILADELPHIA
16-04-2010 Aguiño – RIBEIRA – A CORUÑA 22:30 Con PARÍS DE NOIA
17-04-2010 Abanqueiro – BOIRO – A CORUÑA 22:30 Con COSTA OESTE e OLYMPUS
18-04-2010 San Lourenzo – MEIS – PONTEVEDRA 21:30 Con MARBELLA
23-04-2010 Buazo – BOIMORTO – A CORUÑA 22:30 Con MARBELLA
24-04-2010 Lamas – BOQUEIXÓN – A CORUÑA 23:00 Con PARÍS DE NOIA
25-04-2010 NOIA – A CORUÑA 22:00 Con PARÍS DE NOIA
30-04-2010 GALA CONTRA O CANCRO – ORDES – A CORUÑA 23:00
ORQUESTRA PHILADELPHIA
Dia | Lugar | Empieza | Termina | Estamos con: |
2 | Villanueva de Oscos-Asturias | 23:00 | 05:00 | Ache |
4 | Villares-Guitiriz-Lugo | 22:00 | 04:00 | Panorama |
9 | Padron-Coruña | |||
10 | Pabellon Coristanco-Coruña | 22:00 | ||
11 | Vilaselan-Ribadeo-Lugo | 22:00 | 04:00 | Panorama |
15 | S.F. Pazos-Laracha-Coruña | 22:00 | ||
17 | Restaurante Aldeola-Malpica | 22:00 | ||
24 | Rioabeso-Villalba-Lugo | 22:30 | 04:30 | Charleston |
25 | S.F. Zeus-Pontedeume | 19:00 | ||
30 | Vista Hermosa-Ourense | 22:00 |
ORQUESTRA RITMO JOVEN
03- OUSA – FRIOL (LU) / acompañados por America S.L
04- CIRCES – TOURO (CO)/ acompañados por América S.L.
10- S.F. EL OTRO MUNDO DEL TEA, PONTEAREAS (PO)
11- S.F. LENNON, A ESTRADA (PO)
16- CAMBRE – MALPICA (CO)/ acompañados por Solara e Trovadores
23- GONZAR – O PINO / acompañados por Orq. Principal
24- ALVARE – A PASTORIZA (LU)/ acompañados por Orq. Compostela
30- DURANGO – VIZCAYA
ORQUESTRA SUAVECITO
ORQUESTRA TRÉBOL
• DÍA 03 CASAL, SALVATERRA DE MIÑO, PONTEVEDRA (con ARAMIO)
• DÍA 04 CARBALLIDO, LUGO
• DÍA 10 DEOCRISTO, VIANA DO CASTELO, PORTUGAL
• DÍA 11 TUI, PONTEVEDRA (con LOS TROVADORES)
• DÍA 18 S.F. MAMI AS PÍAS, A MANCHICA, OURENSE
• DÍA 24 CASTRO, A ESTRADA, PONTEVEDRA, (con LOS SATÉLITES)
• DÍA 30 SABAXÁNS, MONDARIZ, PONTEVEDRA (con LOS SATÉLITES)
SUAVECITO ORQUESTA Y COROS
ORQUESTRA VERSALLES
VENRES 02 .- QUION – TOURO – A CORUÑA, CON MARBELLA E COSTA OESTE
SÁBADO 03 .- TAMOGA – COSPEITO – LUGO, CON PARÍS DE NOIA
DOMINGO 04 .- CUNTIS – PONTEVEDRA, CON TEKILA