Calendario das últimas actuacións do ano

0
310

Datas de decembro. Acaba o ano pero para a maioría das formacións, case todas, comeza a temporada. Poderás ver esta fin de semana a nova OLYMPUS, a nova MARBELLA, a nova JERUSALÉN. GRAN PARADA, CHARLESTON BIG BAND, LOS SATÉLITES ou PARÍS DE NOIA volven das vacacións, SUAVECITO ORQUESTA presenta novas cantantes, PANORAMA está xa coas últimas datas da temporada. Tamén PHILADELPHIA retoma o traballo, o mesmo que o grupo LA OCA. A orquestra ABANICO de Rianxo presenta nova formación, igual que COSTA OESTE… aquí tes o calendario dalgunhas delas. Vas perder de velas esta longa fin de semana?

GRUPO D’MODA

4 de Diciembre
VISANTOÑA, MESIA, A CORUÑA

5 de Diciembre
SALA DE FIESTAS EL VERGEL, PONTECARREIRA, FRADES, A CORUÑA

7 de Diciembre
LEIRADO, SALVATERRA DE MIÑO, PONTEVEDRA  CON LEDICIA

12 de Diciembre
FRADES, SAN MARTIN, MONDARIZ, PONTEVEDRA  CON SAUDADE 73

26 de Diciembre
CESULLAS, CABANA, A CORUÑA  CON LEDICIA

27 de Diciembre
DISCOTECA LENNON, A ESTRADA, PONTEVEDRA

31 de Diciembre
RESTAURANTE PUNTA DEL ESTE, CARBALLO, A CORUÑA

GRUPO LA OCA

Viernes diciembre 04, 2009

Restaurante Louzao (Viveiro – Lugo)

Sábado diciembre 05, 2009

Restaurante Louzao (Viveiro – Lugo)

Domingo diciembre 06, 2009

Sala de fiestas Chanteclair (Pontecesures – Pontevedra)

Viernes diciembre 11, 2009

Mesón de Pastoriza (Arteixo – A Coruña)

Sábado diciembre 12, 2009

Cepeda (Pazos de Borbén – Pontevedra)

Domingo diciembre 13, 2009

Sala de fiestas Paulino (Carballiño – Ourense)

Viernes diciembre 18, 2009

Restaurante Louzao (Viveiro – Lugo)

Sábado diciembre 19, 2009

Restaurante Louzao (Viveiro – Lugo)

Sábado diciembre 26, 2009

Tremoedo (Vilanova de Arousa – Pontevedra)

Jueves diciembre 31, 2009
GRUPO NARANJA
DÍA 5 –  Discoteca Chamán – Tomiño – Pontevedra
DÍA 6 – Discoteca Chamán – Tomiño – Pontevedra
DÍA 8 – Taboadela – Ourense
DÍA 12 – Codeso – Boqueixón – Santiago – A Coruña
DÍA 26 – San Esteban de Negros – Redondela – Pontevedra
DÍA 31 – Discoteca Chamán – Tomiño – Pontevedra
ORQUESTA ABANICO
5 S.F. ROSALAR – RIBADEO – LUGO
7 S.F. HEXAGONO – LUGO
11 Rest. LOUZAO – PLAYA AREA – VIVEIRO- LUGO
12 Rest. LOUZAO – PLAYA AREA – VIVEIRO- LUGO
13 S.F. CHAMAN – TOMIÑO- PONTEVEDRA
19 MULTIUSOS DE XOVE – LUGO
20 S.F. PAULINO – CARBALLIÑO- OURENSE
25 S.F. EL TEA – PONTEAREAS- PONTEVEDRA
26 IRINES – CABANAS – A CORUÑA
ORQUESTA ACHÉ
DÍA 12 – MAGÁN – ESTACAS – CUNTIS – PONTEVEDRA CON SALSA ROSA
DÍA 25 – SF SOCO – VIMIANZO – A CORUÑA
DÍA 26 – TREOS – VIMIANZO – A CORUÑA CON GRUPO NEVADA
ORQUESTA CHARLESTON BIG BAND
DÍA LUGAR POBLACIÓN PROVINCIA ACOMPAÑADOS DE:
4 S.F O MEDULIO NARÓN A CORUÑA SOLOS
5 RESTAURANTE O PARAGUAS SAN VICENTE – CARRAL A CORUÑA SOLOS
6 S.F PAULINO CARBALLIÑO OURENSE SOLOS
8 S.F LA REINA SANGUIÑEDA – MOS PONTEVEDRA SOLOS
12 MULTIUSOS DE XOVE XOVE LUGO SOLOS
13 BEIRÓ CARBALLEDA OURENSE
19 S.F DON JUL TUI PONTEVEDRA SOLOS
20 S.F LA LUNA CERPONZÓNS PONTEVEDRA SOLOS
22 CESPÓN BOIRO A CORUÑA
25 S.F HEXÁGONO LUGO LUGO CON SINTONÍA DE VIGO
26 S.F. INK FREIXEIRO – NARÓN A CORUÑA SOLOS
27 S.F CHANTECLAIR VALGA PONTEVEDRA SOLOS
31 POR CONFIRMAR
ORQUESTA COSTA OESTE
DÍA 5 – SF LP45 – ORDES – A CORUÑA
DÍA 6 – SILVÁN – ARMENTEIRA – MEIS – PONTEVEDRA CON SUAVECITO
DÍA 7 – XORNES – PONTECESO – A CORUÑA CON PHILADELPHIA
DÍA 11 – PUB EL MOLINO – RIBADEO – LUGO
DÍA 12 – SF DOMJUL – TUI – PONTEVEDRA
DÍA 18- SF ESTILO – OVIEDO
DÍA 19 – SF ESTILO – OVIEDO
DÍA 25 – SF A RAMALLOSA – NIGRÁN – PONTEVEDRA
DÍA 28 LARIÑO – CARNOTA – A CORUÑA CON PANORAMA
DÍA 31 SF DONA DANA – TOURO – A CORUÑA
ORQUESTA PHILADELPHIA
DÍA 4- Discopub Baixotera – Laxe – A Coruña
DÍA 5 – SF Chanteclair – Pontecesures – Pontevedra
DÍA 6 – SF Exágono – Lugo
DÍA 7 – Xornes – Ponteceso – A Coruña
DÍA 11 – SF O Medulio – Narón – A Coruña
DÍA 12 – SF Rosalar – Ribadeo – Lugo
DÍA 13 – SF La Luna – Pontevedra
DÍA 19 – SF Donna Danna – Touro – A Coruña
DÍA 20 – SF Mami – A Manchica – Ourense
DÍA 30- Narón – A Coruña
ORQUESTA GRAN PARADA

DIA 06: PENDENTE DE CONFIRMAR.

DIA 07: SANTA MARÍA DE XEVE. PONTEVEDRA.

DIA 08: SALA DE FESTAS HEXÁGONO. LUGO.

DIA 12: SALA DE FESTAS CHANTECLAIR. VALGA. PONTEVEDRA

DIA 18: PENDENTE DE CONFIRMAR.

DIA 19: SALA DE FESTAS ROSALAR. RIBADEO. LUGO

DIA 25: SALA DE FESTAS PAULINO. O CARBALLIÑO. PONTEVEDRA

DIA 26: SALA DE FESTAS DONJUL. TUI. PONTEVEDRA

DIA 27: TREMOEDO. VILANOVA DE AROUSA. PONTEVEDRA

DIA 31: SALA DE FESTAS A RAMALLOSA. NIGRÁN. PONTEVEDRA

ORQUESTA JERUSALÉN
Dia Lugar Empieza Termina Estamos con:
4 CANGAS DE NARCEA ASTURIAS
5 CASINO DE ARES CORUÑA
7 PUB EL MOLINO RIBADEO LUGO
12 CASA ROSITA CAMBADOS PONTEVEDRA
FIESTA PRIVADA
18 SF O MEDULIO NARON CORUÑA
19 RESTAURANTE PARAGUAS CARRAL CORUÑA
26 SAIAR CALDAS PONTEVEDRA
29 LARIÑO CARNOTA CORUÑA GALILEA
31 SF LA CONCHA FERROL CORUÑA
ORQUESTA LOS SATÉLITES
orquesta-los-satelites-datas-decembro-09
ORQUESTA MARBELLA LIGHTS SHOW

13 Actuaciones [ Diciembre 2009 ]

SANTAIA DE PROBAOS-CESURAS   05/12/2009   A Coruña

BRIBES-CAMBRE   07/12/2009   A Coruña

SANTA MARIA DE XEVE   08/12/2009   Pontevedra

TORRES-VILARMAIOR   11/12/2009   A Coruña

VIASCON-COTOBADE   12/12/2009   Pontevedra

S.F. MAMI – A MANCHICA   13/12/2009   Ourense

S.F. SOCO – VIMIANZO   18/12/2009   A Coruña

GARGALLONS-CAMPOLAMEIRO   19/12/2009   Pontevedra

S.F. CHANTECLAIR-VALGA   20/12/2009   Pontevedra

PABELLON DE CAMARIÑAS   25/12/2009   A Coruña

CULLEREDO   26/12/2009   A Coruña

S.F.ZEUS-PONTEDEUME   27/12/2009   A Coruña

S.F. LA LUNA   31/12/2009   Pontevedra

ORQUESTA OLYMPUS

Viernes 04

Sala de fiestas Chanteclair – Valga – Pontevedra

Panorama

Sábado 05

San Clemente – Caldas de Reis – Pontevedra

Panorama

23:00

Domingo 06

Xornes – Ponteceso – A Coruña

Panorama

Lunes 07

Santaya de Probaos – Cesuras – A Coruña

Panorama

23:00

Viernes 11

Discoteca Soco – Vimianzo – A Coruña

Solos

00:30

Sábado 12

Sala de fiestas la Concha – Narón – A Coruña

Solos

00:00

Domingo 13

Moraña – Pontevedra

Panorama

21:30

Viernes 18

Restaurante Paraguas – Carral – A Coruña

Solos

00:00

Sábado 19

Sala de fiestas La Luna – Pontevedra

París y Panorama

Domingo 20

Sala de fiestas Exágono – Lugo

Panorama

20:00

Viernes 25

Multiusos de Melide – Melide – A Coruña

Sábado 26

Sala de fiestas Dona Dana – Touro – A Coruña

Solos

00:00

Jueves 31

Sala de fiestas Exágono – Lugo

Solos

1:30

ORQUESTA PANORAMA

DÍA 04: Sala Chanteclair – Valga – Pontecesures Pontevedra con OLYMPUS
DÍA 05: San Clemente – Caldas de Reis Pontevedra con OLYMPUS
DÍA 06: Xornes – Ponteceso A Coruña Con OLYMPUS
DÍA 07: Santaia de Pobraos – Cesuras A Coruña con OLYMPUS
DÍA 08: Sala Paulino – Carballiño Ourense con PARÍS DE NOIA
DÍA 10: ACTUACION PRIVADA – SEN ACCESO PUBLICO Ourense
DÍA 11: Plaza Amboage – Ferrol A  Coruña con PARÍS DE NOIA
DÍA 12: Sala LP45 – Ordes A Coruña
DÍA 13: Moraña Pontevedra con OLYMPUS
DÍA 18: Dacón – Maside Ourense con CINEMA
DÍA 19: Sala La Luna – Cerponzons Pontevedra con OLYMPUS e PARÍS DE NOIA
DÍA 20: Sala Hexagono Lugo con OLYMPUS
DÍA 23: Recinto ferial de Vegadeo Asturias
DÍA 25: Sala Dona Dana – Touro A  Coruña
DÍA 26: Multiusos de Xove – Xove Lugo
DÍA 27: Sala La Reina – Mos Pontevedra
DÍA 28: Lariño – Carnota A Coruña con COSTA OESTE
DÍA 29: Fragoselo – Coruxo – Vigo Pontevedra con GRUPO TEKILA
DÍA 30: Pavillón da Laracha – A Laracha A Coruña
DÍA 31: Praza do Obradoiro – Santiago de Compostela A Coruña

ORQUESTA PARÍS DE NOIA

04 RESTAURANTE O PARAGUAS – CARRAL – A CORUÑA
05 S.F. RIOMAR-PRAIA SAMIL-VIGO – PONTEVEDRA
06 S.F. HEXAGONO – LUGO – ALTERNANDO COA ORQUESTRA PHILADELPHIA
07 BALDAIO-CARBALLO-A CORUÑA
08 S.F. PAULINO – O CARBALLIÑO – OURENSE – ALTERNANDO COA ORQUESTRA PANORAMA
11 PRAZA AMBOAGE – FERROL – A CORUÑA – ALTERNANDO COA ORQUESTRA PANORAMA
12 S.F. DONA-DANA – TOURO – A CORUÑA
13 DISCOTECA EL GLOBO – BETANZOS – A CORUÑA
18 CRESPOS – PADRENDA – OURENSE
19 S.F. LA LUNA – BARRO – PONTEVEDRA
20 S. F. ZEUS – PONTEDEUME – A CORUÑA
25 PTE LUGAR ACTUACION
26 S.F. LP 45 – ORDES – A CORUÑA
27 S.F. MAMI – A MANCHICA – OURENSE
31 S.F. CHANTECLAIR – PONTECESURES – VALGA – PONTEVEDRA

ORQUESTA SUAVECITO

orquesta-suavecito-datas-decembro-09

SUAVECITO ORQUESTA

4 de Diciembre de 2009
FEILAS,VILARDEVOS,OURENSE

5 de Diciembre de 2009
CANGAS,FOZ,LUGO

6 de Diciembre de 2009
ANCA,NEDA,A CORUÑA

11 de Diciembre de 2009
FREANES SANTA MARIA,PUNXIN,OURENSE

13 de Diciembre de 2009
CALEIRO,VILANOVA DE AROUSA,PONTEVEDRA

25 de Diciembre de 2009
A ESTRADA,A ESTRADA,PONTEVEDRA

27 de Diciembre de 2009
CANS,O PORRIÑO,PONTEVEDRA

31 de Diciembre de 2009
LUGO,LUGO

Sen comentarios

Deixa unha resposta


*