Datas do mes de outubro

0
525

Presentamos as datas de actuación de grupos e orquestras de Galicia. Permanece atent@ a esta entrada que iremos actualizando nos vindeiros días. O groso da temporada xa pasou como se pode comprobar polo número de días de actuación de todas as formacións musicais. Algunhas incluso comezan xa as vacacións. O verán queda xa para o recordo pero aínda podemos gozar dalgunhas festas, verbenas e actuacións. Comeza tamén a temporada para as discotecas e salas de baile.

GRUPO LA OCA

02/10/2009 Sala de festas Soco (Vimianzo) A Coruña
03/10/2009 Graña (Abadín) Lugo
04/10/2009 Campobecerros (Castrelo do Val) Ourense
09/10/2009 Queixeiro (Monfero) A Coruña
10/10/2009 Baroncelle (Abadín) Lugo
11/10/2009 O Rosal Pontevedra
17/10/2009 Rest. Louzao (Praia Area – Viveiro) Lugo

GRUPO LA OCA ESTARÁ DE VACACIÓNS DO 19 DE OUTUBRO AO 7 DE NOVEMBRO

GRUPO TEKILA

DIA 2: BOADO – MESÍA – A CORUÑA
DIA 3: COAÑA – ASTURIAS
DIA 4: PRIVADO
DIA 5: RIOSA – ASTURIAS
DIA 9: CESURAS – A CORUÑA
DIA 11: PARADA – PONTECALDELAS- PONTEVEDRA
DIA 17: DISCOTECA FUTURA – RIBADEO
DIA 19: MONDOÑEDO – LUGO
DIA 24: S.F. LP45- ORDES – A CORUÑA

ORQUESTRA ABANICO

3 PAZOS-PONTECALDELAS-PONTEVEDRA
4 CASTRO DE REI DE LEOMOS-LUGO
9 MOS-PONTEVEDRA
10 BARONCELLE-ABADIN-LUGO
11 PABELLON DE SAN ROMAN-CERVO-LUGO
17 DISCOTECA GLOBO-BETANZOS
20 MONDOÑEDO-LUGO
24 EL TEA-PONTEAREAS-PONTEVEDRA
25 BAIÓN-VILANOVA DE AROUSA-PONTEVEDRA
31 REST LOUZAO-VIVEIR

ORQUESTRA ALARMA

2-10-Cerqueda-Malpica-Coruña N-con/Galilea
3-10-Trasanquelos-cesuras-Coruña V y N-con/Ciclon
4-10-Anxeriz-Tordoya- V y N-

10-10-Balsa Pequena,Vilapedre-Vilalba V y N
11-10-Vitoria-Alava
12-10-Vitoria-Alava

18-10-Benade-Lugo V y N

ORQUESTRA CHARLESTON BIG BAND

DÍA LUGAR POBLACIÓN PROVINCIA ACOMPAÑADOS POR:
2 A TORRE VILLAGARCÍA DE AROUSA PONTEVEDRA JERUSALÉN
3 VILLAMARÍN A PEROXA OURENSE JOCKER
4 CEREIXA PUEBLA DE BROLLÓN LUGO
9 CRISTO DA ESPERANZA MOS PONTEVEDRA ABANICO
10 LEIRO RIANXO A CORUÑA TELEVISIÓN NORDÉS
11 MOIMENTA BOIRO A CORUÑA
16 GOENTE AS PONTES A CORUÑA MARBELLA
17 S.F EL OTRO MUNDO DEL TEA PONTEAREAS PONTEVEDRA
18 S.F. MAMI A MANCHITA – A MERCA OURENSE
20 CAMPOLONGO NEGREIRA A CORUÑA
24 SAN SIMÓN – BAYÓN VILANOVA DE AROUSA PONTEVEDRA GRAN PARADA
25 S.F LA REIÑA SANGUIÑEDA – MOS PONTEVEDRA
31 S.F. ROSALAR RIVADEO LUGO

ORQUESTRA FOLIADA

02 (VI) MELGACO ……………………………………… PORTUGAL
03 (SA) CERQUEDA …………………………………….. MALPICA
09 (VI) A GOLADA (BAIÑA) …………………….PONTEVEDRA
10 (SA) VENTORRILLO (Barrio) …………………. A CORUÑA
11 (DO) AMES (AGRÓN) ……………………………. A CORUÑA
16 (VI) FRIOL (ROIMIL) ……………………………………… LUGO
17 (SA) ARTEIXO …………………………………………… ARTEIXO
23 (VI) FENE ………………………………………………………..FENE
24 (SA) CHANTECLAIRE (Valga) ……………………. PADRON

ORQUESTRA GRAN PARADA

DIA 2:  AMOEXA. ANTAS DE ULLA. LUGO. 22:00 SOLOS
DIA 3:  CEREIXA. POBRA DE BROLLON. 20:00. CON MONTES
DIA 4:  CASTRO REI DE LEMOS. LUGO. 23:00. CON ABANICO
DIA 7:  COMBOA. SOUTOMAIOR. 21:30. CON SUAVECITO
DIA 10: MOS. PONTEVEDRA. 22:00. CON PARÍS DE NOIA
DIA 11: SIXTO. DOZON. 21:30. CON SINTONÍA DE VIGO
DIA 12: MOIMENTA. BOIRO. 22:00. CON DUO MAREA
DIA 17: GOENTE. AS PONTES. 22:30. CON LA BÁMBOLA
DIA 18: SALA FIESTAS INFINITY. A CAÑIZA. SOLOS
DIA 24: BAION. VILANOVA AROUSA. 21:30. CON CHARLESTON BIG BAND
DIA 25: AREAS. TUI. 18:30. CON SÍNTONIA DE VIGO
DIA 31: SALA DE FIESTAS DOMJUL. TUI. SOLOS

ORQUESTRA JERUSALÉN

Dia Lugar Empieza Termina Estamos con:
2 A TORRE VILAGARCIA

CHARLESTON
3 SAN BREIXO BARRO

CINEMA
4 BELEN DE LA MONTAÑA LUARCA ASTURIAS

SUAVECITO
10 CESURAS CORUÑA

MARBELLA
11 PABELLON DE SAN ROMAN DE CERVO

ABANICO
12 O TREMO BRION CORUÑA

VENECIA
16 S.F. ESTILO OVIEDO


17 S.F.ESTILO OVIEDO


A ORQUESTRA JERUSALÉN ESTARÁ DE VACACIÓNS A PARTIR DO 18 DE OUTUBRO.
ORQUESTRA MARBELLA

COAÑA     02/10/2009     Asturias

VILLADONGA-CASTRO DE REI      03/10/2009      Lugo

MARCON      04/10/2009      Pontevedra

COMBOA-SOUTOMAIOR     06/10/2009     Pontevedra

VIDUIDO-CERDEDO      09/10/2009      Pontevedra

CESURAS      10/10/2009      A Coruña

PARADELA-CURTIS     11/10/2009     A Coruña

S.F. LA LUNA      12/10/2009      Pontevedra

GOENTE-AS PONTES     16/10/2009      A Coruña

BENADE     17/10/2009     Lugo

S.F. LA REINA-SANGUIÑEDA-MOS      18/10/2009      Pontevedra

ORQUESTRA OLYMPUS


VIERNES 02

SAN BREIXO – BARRO – PONTEVEDRA

PARIS DE NOIA

22:30

SABADO 03
SENRA – OROSO – A CORUÑA
LA BAMBOLA
23:00

DOMINGO 04

CERQUEDA – MALPICA – A CORUÑA

GRUPO MUSICAL
22:30
LUNES 05
CASTRO DE REI LEMOS – PARADELA – LUGO
PANORAMA
23:00

VIERNES 09
POLA DE LENA – ASTURIAS
SIN CONFIRMAR

23:00
SABADO 10
SAN CRISTOBAL DE AZ – RODEIRO
SABANNA
23:00
DOMINGO 11
MOS – PONTEVEDRA
PANORAMA
22.30
LUNES 12
LEIRO – RIANXO – A CORUÑA
PHILADELPHIA
22:00
MIERCOLES 14
MOIMENTA – BOIRO – A CORUÑA

SOLOS

23:00

JUEVES 15

DISCOTECA “PAZOS” – LARACHA – A CORUÑA

SOLOS

23:00
VIERNES 16
AIOS – SANXENXO – PONTEVEDRA

PANORAMA

22.30

SABADO 17

SAIAR – CALDAS DE REIS – PONTEVEDRA
PANORAMA
22:30
DOMINGO 18
MONDOÑEDO – LUGO

FANIA

21:00

SABADO 24

SALA DE FIESTAS DONA DANA – TOURO – A CORUÑA

SOLOS

23:30
DOMINGO 25
SALA DE FIESTAS EXAGONO – LUGO

PHILADELPHIA

20:00

SABADO 31
CARPA DE XOVE – XOVE – LUGO
SOLOS
23:00
ORQUESTA PARÍS DE NOIA

02/10/2009 – San Breixo-Barro- Pontevedra

Alternamos con olympus y la fiesta está para las diez y media

03/10/2009 – Carbia-Vila de Cruces-Pontevedra

Alternamos con panorama y de momento no disponemos de horarios

04/10/2009 – Senra-Oroso-A Coruña

Nos acompaña fania y no disponemos de horarios

05/10/2009 – Lugo-san froilan

No disponemos de más información

09/10/2009 – Piloño-Vila de Cruces-Pontevedra

Alternamos con costa oeste y la fiesta está para las once

10/10/2009 – Mos-Pontevedra

Alternamos con gran parada y no disponemos de horarios

11/10/2009 – A Trabe-Ponteceso-A Coruña

Nos acompaña triunfo y no disponemos de horarios

13/10/2009 – Moimenta-Boiro-A Coruña

La fiesta está para las diez pero no disponemos de más información

16/10/2009 – Mondoñedo-Lugo

no disponemos de más información

17/10/2009 – VACACIÓNS ATA DECEMBRO
ORQUESTRA PANORAMA

A Torre – Vilagarcía de Arousa Pontevedra 22:00 01-10-2009 con Orquesta Philadelphia
Senra – Oroso Coruña 02-10-2009 con Orquesta Costa Oeste
Carbia – Vila de Cruces Pontevedra 03-10-2009 con Orquesta París de Noia
Comoxo – Boiro A Coruña 22:00 04-10-2009
Lemos – Paradela – Castro de Rei Lugo 05-10-2009 con Orquesta Olympus
Barro – Pontevedra 22:30 09-10-2009 con Orquesta Philadelphia
Coaña – Quirós Asturias 23:00 10-10-2009
Mos Pontevedra 22:00 11-10-2009 con Orquesta Olympus
Lugo (San Froilán) Lugo 12-10-2009
Folladela – Melide A Coruña 23:00 13-10-2009 con Orquesta Fania Blanco show
Infiesto – Piloña Asturias 14-10-2009
Moimenta – Boiro A Coruña 22:00 15-10-2009
Aios – Sanxenxo Pontevedra 22:00 16-10-2009 con Orquesta Olympus
Saiar – Caldas de Reis Pontevedra 22:00 17-10-2009 con Orquesta Olympus
Fonteita – Corgo Lugo 18-10-2009 con Orquesta Suavecito
Mondoñedo Lugo 19-10-2009
Sala Dona Dana – Touro A Coruña 23-10-2009
San Simón da Costa – Vilalba Lugo 22:30 24-10-2009 con Orquesta Philadelphia
Baión – Vilanova de Arousa Pontevedra 19:00 25-10-2009 con Orquesta Abanico
Abegondo A Coruña 23:00 30-10-2009 con Orquesta Olympus

ORQUESTRA VERSALLES

Viernes 2 Trasanquelos – Cesuras A CORUÑA 23:00-05:00 Alkar
Sábado 3 Pacios de Veiga – Pobra Brollon LUGO 22:00-04:00 Costa Oeste
Domingo 4 S.F. Hexagono LUGO NOCHE
Viernes 9 S.F. Soco – Vimianzo A CORUÑA 23:00
Domingo 11 Monzo – Trazo A CORUÑA 22:00
Sábado 17 Benade LUGO NOCHE Marb

Sen comentarios

Deixa unha resposta


*